Praha

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#983 Po-St - 18:00 24.09.2018 David Hodyc Tělocvična Modřany 24.9.2018- 6.2.2019 Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 18:00 (90min) | David Hodyc |
Po-St - 18:00
|
David Hodyc
|
Tělocvična Modřany
|
24.9.2018- 6.2.2019 Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 18:00 (90min) | David Hodyc
#968 Po-St - 20:30 24.09.2018 Ondřej Moravec Tělocvična Slovenská 24.9.2018- 6.2.2019 Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:30 (90min) | Ondřej Moravec |
Po-St - 20:30
|
Ondřej Moravec
|
Tělocvična Slovenská
|
24.9.2018- 6.2.2019 Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:30 (90min) | Ondřej Moravec
#989 Po-St - 18:30 24.09.2018 Michal Široký Tělocvična Londýnská 24.9.2018-6.2.2019 Začátečníci P0/P1 | PO + ST |pondělí 18:30 (75min), středa 18:30 (105min) | |
Po-St - 18:30
|
Michal Široký
|
Tělocvična Londýnská
|
24.9.2018-6.2.2019 Začátečníci P0/P1 | PO + ST |pondělí 18:30 (75min), středa 18:30 (105min) |
#951 Po-St - 20:30 24.09.2018 Michal Široký Tělocvična Národní 24.9.2018-6.2.2019 Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ| 20:30 (90min) |Michal Široký |
Po-St - 20:30
|
Michal Široký
|
Tělocvična Národní
|
24.9.2018-6.2.2019 Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ| 20:30 (90min) |Michal Široký
#962 Po-St - 20:30 24.09.2018 Petr Polacek Tělocvična Smíchov SPŠ ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2018- 6.2.2019 Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:30 (90min) | Petr Poláček |
Po-St - 20:30
|
Petr Polacek
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2018- 6.2.2019 Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:30 (90min) | Petr Poláček
#981 Po-St - 20:30 24.09.2018 Tomáš Kadlec Tělocvična Chodov Jedenáctka ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2018- 6.2.2019 Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:30 (90min)| Kadlec |
Po-St - 20:30
|
Tomáš Kadlec
|
Tělocvična Chodov Jedenáctka
|
ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2018- 6.2.2019 Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:30 (90min)| Kadlec
#969 Út-Čt - 20:30 25.09.2018 Jiří Stanislav Tělocvična Slovenská 25.9.2018- 7.2.2019 Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | |
Út-Čt - 20:30
|
Jiří Stanislav
|
Tělocvična Slovenská
|
25.9.2018- 7.2.2019 Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) |
#949 Út-Čt - 12:30 25.09.2018 František Hozlinger Tělocvična Národní 25.9.2018-7.2.2019 Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 12:30 (90min) | František Hozlinger |
Út-Čt - 12:30
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
25.9.2018-7.2.2019 Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 12:30 (90min) | František Hozlinger
#963 Út-Čt - 20:30 25.09.2018 Ondřej Malcik Tělocvična Smíchov SPŠ Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | |
Út-Čt - 20:30
|
Ondřej Malcik
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) |
#958 Út-Čt - 07:30 25.09.2018 František Hozlinger Tělocvična Národní začátečníci ÚT+ČT | 07:30 (90min) | František Hozlinger |
Út-Čt - 07:30
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
začátečníci ÚT+ČT | 07:30 (90min) | František Hozlinger
#976 Út-Čt - 19:30 25.09.2018 Jan Horák Tělocvična Ládví- Kobylisy ZAČÁTEČNÍCI 25.9.2018- 7.2.2019 Zčátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 19:30 (90min)| Jan Horák |
Út-Čt - 19:30
|
Jan Horák
|
Tělocvična Ládví- Kobylisy
|
ZAČÁTEČNÍCI 25.9.2018- 7.2.2019 Zčátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 19:30 (90min)| Jan Horák
#975 Út - 19:00 25.09.2018 Michal Vrátný Tělocvična Holešovice Letohradská ZAČÁTEČNÍCI 25.9.2018-5.2.2019 1x týdně Začátečníci P0/P1 |ÚT 19:00 (120min) |Michal Vrátný |
Út - 19:00
|
Michal Vrátný
|
Tělocvična Holešovice Letohradská
|
ZAČÁTEČNÍCI 25.9.2018-5.2.2019 1x týdně Začátečníci P0/P1 |ÚT 19:00 (120min) |Michal Vrátný
#990 Čt - 16:45 27.09.2018 Jiří Stanislav Tělocvična Londýnská Začátečníci P0/P1 |ČT 16:45-18:15 (90min) | Jiří Stanislav 1x týdně |
Čt - 16:45
|
Jiří Stanislav
|
Tělocvična Londýnská
|
Začátečníci P0/P1 |ČT 16:45-18:15 (90min) | Jiří Stanislav 1x týdně
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#959 Pá - 18:30 21.09.2018 František Hozlinger Tělocvična Národní Mírně pokročilí P1/P2 | PÁ | 18:30 (90min) | František Hozlinger |
Pá - 18:30
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
Mírně pokročilí P1/P2 | PÁ | 18:30 (90min) | František Hozlinger
#960 Pá - 16:00 21.09.2018 František Hozlinger Tělocvična Národní Středně pokročilí P1/P2/P3 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger |
Pá - 16:00
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilí P1/P2/P3 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#960 Pá - 16:00 21.09.2018 František Hozlinger Tělocvična Národní Středně pokročilí P1/P2/P3 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger |
Pá - 16:00
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilí P1/P2/P3 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger
#982 Po-St - 20:00 24.09.2018 David Hodyc Tělocvična Podolí 24.9.2018- 6.2.2019 Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 20:00 (90min) | David Hodyc |
Po-St - 20:00
|
David Hodyc
|
Tělocvična Podolí
|
24.9.2018- 6.2.2019 Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 20:00 (90min) | David Hodyc
#950 Po-St - 12:30 24.09.2018 Jan Kobliha Tělocvična Národní 24.9.2018-6.2.2019 Středně pokročilí P2/P3 | PO+STŘ | 12:30 (90min) | Jan Kobliha |
Po-St - 12:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
24.9.2018-6.2.2019 Středně pokročilí P2/P3 | PO+STŘ | 12:30 (90min) | Jan Kobliha
#964 Po-St - 17:30 24.09.2018 Jan Votava Tělocvična Smíchov SPŠ POKROČILÍ 24.9.2018- 6.2.2019 Středně pokročilí P2/P3 | PO+STŘ | 17:30 (90min) | |
Po-St - 17:30
|
Jan Votava
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
POKROČILÍ 24.9.2018- 6.2.2019 Středně pokročilí P2/P3 | PO+STŘ | 17:30 (90min) |
#952 Po-St - 17:30 24.09.2018 Jan Balvín Tělocvična Národní Středně pokročilí P2/P3 | PO+STŘ | 17:30 (90min) | Jan Balvín |
Po-St - 17:30
|
Jan Balvín
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilí P2/P3 | PO+STŘ | 17:30 (90min) | Jan Balvín
#977 Út-Čt - 18:00 25.09.2018 Jan Horák Tělocvična Ládví- Kobylisy 25.9.2018- 7.2.2019 Středně pokočilí P2/P3 | ÚT + ČT | 18:00 (90min)| Jan Horák |
Út-Čt - 18:00
|
Jan Horák
|
Tělocvična Ládví- Kobylisy
|
25.9.2018- 7.2.2019 Středně pokočilí P2/P3 | ÚT + ČT | 18:00 (90min)| Jan Horák
#955 Út-Čt - 20:30 25.09.2018 Jan Kobliha Tělocvična Národní 25.9.2018-7.2.2019 Středně pokročilí P2/P3 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | Jan Kobliha |
Út-Čt - 20:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
25.9.2018-7.2.2019 Středně pokročilí P2/P3 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | Jan Kobliha
#966 Út-Čt - 17:30 25.09.2018 Ondřej Malcik Tělocvična Smíchov SPŠ Středně pokročilí P2/P3 | ÚT+ČT | 17:30 (90min) | |
Út-Čt - 17:30
|
Ondřej Malcik
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
Středně pokročilí P2/P3 | ÚT+ČT | 17:30 (90min) |
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#953 Po-St - 08:00 24.09.2018 Jan Kobliha Tělocvična Národní Středně pokročilí P3/P4/P5 | PO + STŘ | 08:00 (60min) | Jan Kobliha |
Po-St - 08:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilí P3/P4/P5 | PO + STŘ | 08:00 (60min) | Jan Kobliha
#956 Út-Čt - 17:30 25.09.2018 Jan Kobliha Tělocvična Národní Středně pokročilí P3/P4 | ÚT + ČT | 17:30 (90min) | Jan Kobliha |
Út-Čt - 17:30
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilí P3/P4 | ÚT + ČT | 17:30 (90min) | Jan Kobliha
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#970 Po-St - 17:30 24.09.2018 Ondřej Moravec Tělocvična Slovenská 24.9.2018- 6.2.2019 Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 17:30 (90min) | Ondřej Moravec |
Po-St - 17:30
|
Ondřej Moravec
|
Tělocvična Slovenská
|
24.9.2018- 6.2.2019 Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 17:30 (90min) | Ondřej Moravec
#953 Po-St - 08:00 24.09.2018 Jan Kobliha Tělocvična Národní Středně pokročilí P3/P4/P5 | PO + STŘ | 08:00 (60min) | Jan Kobliha |
Po-St - 08:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilí P3/P4/P5 | PO + STŘ | 08:00 (60min) | Jan Kobliha
#980 Út-Čt - 20:00 25.09.2018 Petr Polacek Tělocvična Chodov 25.9.2018- 7.2.2019 Pokročilí P4/P5 | ÚT + ČT | út 20:30 a čt 20:00 (90min) | Petr Poláček |
Út-Čt - 20:00
|
Petr Polacek
|
Tělocvična Chodov
|
25.9.2018- 7.2.2019 Pokročilí P4/P5 | ÚT + ČT | út 20:30 a čt 20:00 (90min) | Petr Poláček
#967 Út-Čt - 19:00 25.09.2018 Ondřej Malcik Tělocvična Smíchov SPŠ Pokročilí P4/P5 | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | |
Út-Čt - 19:00
|
Ondřej Malcik
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
Pokročilí P4/P5 | ÚT + ČT | 19:00 (90min) |
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#970 Po-St - 17:30 24.09.2018 Ondřej Moravec Tělocvična Slovenská 24.9.2018- 6.2.2019 Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 17:30 (90min) | Ondřej Moravec |
Po-St - 17:30
|
Ondřej Moravec
|
Tělocvična Slovenská
|
24.9.2018- 6.2.2019 Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 17:30 (90min) | Ondřej Moravec
#953 Po-St - 08:00 24.09.2018 Jan Kobliha Tělocvična Národní Středně pokročilí P3/P4/P5 | PO + STŘ | 08:00 (60min) | Jan Kobliha |
Po-St - 08:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Středně pokročilí P3/P4/P5 | PO + STŘ | 08:00 (60min) | Jan Kobliha
#980 Út-Čt - 20:00 25.09.2018 Petr Polacek Tělocvična Chodov 25.9.2018- 7.2.2019 Pokročilí P4/P5 | ÚT + ČT | út 20:30 a čt 20:00 (90min) | Petr Poláček |
Út-Čt - 20:00
|
Petr Polacek
|
Tělocvična Chodov
|
25.9.2018- 7.2.2019 Pokročilí P4/P5 | ÚT + ČT | út 20:30 a čt 20:00 (90min) | Petr Poláček
#967 Út-Čt - 19:00 25.09.2018 Ondřej Malcik Tělocvična Smíchov SPŠ Pokročilí P4/P5 | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | |
Út-Čt - 19:00
|
Ondřej Malcik
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
Pokročilí P4/P5 | ÚT + ČT | 19:00 (90min) |
#957 Út-Čt - 19:00 25.09.2018 Jan Kobliha Tělocvična Národní Pokročilí P5/G | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha |
Út-Čt - 19:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Pokročilí P5/G | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#965 Po-St - 19:00 24.09.2018 Jakub Dražan Tělocvična Smíchov SPŠ Pokročilí G1/2 | PO + ST | 19:00 (90min)| Jakub Dražan |
Po-St - 19:00
|
Jakub Dražan
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
Pokročilí G1/2 | PO + ST | 19:00 (90min)| Jakub Dražan
#954 Po-St - 19:00 24.09.2018 Jan Balvín Tělocvična Národní Stará Garda | PO+STŘ | 19:00 (90min) | Jan Balvín |
Po-St - 19:00
|
Jan Balvín
|
Tělocvična Národní
|
Stará Garda | PO+STŘ | 19:00 (90min) | Jan Balvín
#957 Út-Čt - 19:00 25.09.2018 Jan Kobliha Tělocvična Národní Pokročilí P5/G | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha |
Út-Čt - 19:00
|
Jan Kobliha
|
Tělocvična Národní
|
Pokročilí P5/G | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#929 Po - 17:30 10.09.2018 Tomoko Savelyeva Tělocvična Londýnská děti 9-11 let, pondělí 17:30 |
Po - 17:30
|
Tomoko Savelyeva
|
Tělocvična Londýnská
|
děti 9-11 let, pondělí 17:30
#926 Út - 16:45 11.09.2018 Michal Široký Tělocvična Smíchov SPŠ Děti 10-13 let/ 16:45/ úterý/ Široký |
Út - 16:45
|
Michal Široký
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
Děti 10-13 let/ 16:45/ úterý/ Široký
#933 Út - 17:00 11.09.2018 Jan Horák Tělocvična Ládví- Kobylisy děti 11-14 let , úterý, 17:00, Horák |
Út - 17:00
|
Jan Horák
|
Tělocvična Ládví- Kobylisy
|
děti 11-14 let , úterý, 17:00, Horák
#925 Út - 16:00 11.09.2018 Michal Široký Tělocvična Smíchov SPŠ Děti 6-9 let/ ÚT/ 45min/ Široký |
Út - 16:00
|
Michal Široký
|
Tělocvična Smíchov SPŠ
|
Děti 6-9 let/ ÚT/ 45min/ Široký
#932 Út - 16:00 11.09.2018 Jan Horák Tělocvična Ládví- Kobylisy děti 7-10 let , úterý, 16:00. Horák |
Út - 16:00
|
Jan Horák
|
Tělocvična Ládví- Kobylisy
|
děti 7-10 let , úterý, 16:00. Horák
#924 Út-Čt - 16:30 11.09.2018 František Hozlinger Tělocvična Národní Junioři 15-17 let ÚT+ČT 16:30 / Kobliha+Hozlinger |
Út-Čt - 16:30
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
Junioři 15-17 let ÚT+ČT 16:30 / Kobliha+Hozlinger
#939 St - 18:15 12.09.2018 Pavel Ditmar Tělocvična Karlín děti 11-13 let, středa 18:15, Pavel Ditmar |
St - 18:15
|
Pavel Ditmar
|
Tělocvična Karlín
|
děti 11-13 let, středa 18:15, Pavel Ditmar
#938 St - 17:30 12.09.2018 Pavel Ditmar Tělocvična Karlín děti 8-10 let , středa 17:30 Pavel Ditmar |
St - 17:30
|
Pavel Ditmar
|
Tělocvična Karlín
|
děti 8-10 let , středa 17:30 Pavel Ditmar
#928 Čt - 18:00 13.09.2018 Michal Široký Tělocvična Slovenská děti 10-13let, čtvrtek 18:00 / Michal Široký |
Čt - 18:00
|
Michal Široký
|
Tělocvična Slovenská
|
děti 10-13let, čtvrtek 18:00 / Michal Široký
#927 Čt - 17:15 13.09.2018 Michal Široký Tělocvična Slovenská děti 6-9 let čtvrtek 17:15/ Michal Široký |
Čt - 17:15
|
Michal Široký
|
Tělocvična Slovenská
|
děti 6-9 let čtvrtek 17:15/ Michal Široký
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#961 Pá - 17:30 21.09.2018 František Hozlinger Tělocvična Národní Combat třída | 17:30 (60min) | PÁ | František Hozlinger |
Pá - 17:30
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Národní
|
Combat třída | 17:30 (60min) | PÁ | František Hozlinger
#971 Po-St - 19:00 24.09.2018 Ondřej Moravec Tělocvična Slovenská Stará garda | PO + ST | 19:00 (90min) | Ondřej Moravec |
Po-St - 19:00
|
Ondřej Moravec
|
Tělocvična Slovenská
|
Stará garda | PO + ST | 19:00 (90min) | Ondřej Moravec
#972 Út-Čt - 19:00 25.09.2018 Jakub Dražan Tělocvična Slovenská 25.9.2018- 7.2.2019 Stará garda | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Michal Otipka+Jakub Dražan |
Út-Čt - 19:00
|
Jakub Dražan
|
Tělocvična Slovenská
|
25.9.2018- 7.2.2019 Stará garda | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Michal Otipka+Jakub Dražan
#984 St - 19:15 26.09.2018 Lucie Koštířová Tělocvična Karlín ženy 19:15/ 120 min |
St - 19:15
|
Lucie Koštířová
|
Tělocvična Karlín
|
ženy 19:15/ 120 min

Litoměřice

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1012 Ne - 16:00 16.09.2018 Šimon Černý Litoměřice ZŠ Nábor 16.09.2018 Třída pro děti 7 – 10 let – Začátečníci | NE | 16:00-16:45 (45min) | Šimon Černý |
Ne - 16:00
|
Šimon Černý
|
Litoměřice ZŠ
|
Nábor 16.09.2018 Třída pro děti 7 – 10 let – Začátečníci | NE | 16:00-16:45 (45min) | Šimon Černý
#944 Út-Čt - 17:00 18.09.2018 Šimon Černý Litoměřice ZŠ Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 18:00-19:30, 17:00-18:30 | 90 min | Šimon Černý |
Út-Čt - 17:00
|
Šimon Černý
|
Litoměřice ZŠ
|
Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 18:00-19:30, 17:00-18:30 | 90 min | Šimon Černý
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#945 Čt-Ne - 19:30 02.09.2018 Šimon Černý Litoměřice ZŠ Pokročilí P1/P2 | ČT + NE | 19:30-21:00 | 90 min | Šimon Černý |
Čt-Ne - 19:30
|
Šimon Černý
|
Litoměřice ZŠ
|
Pokročilí P1/P2 | ČT + NE | 19:30-21:00 | 90 min | Šimon Černý
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1012 Ne - 16:00 16.09.2018 Šimon Černý Litoměřice ZŠ Nábor 16.09.2018 Třída pro děti 7 – 10 let – Začátečníci | NE | 16:00-16:45 (45min) | Šimon Černý |
Ne - 16:00
|
Šimon Černý
|
Litoměřice ZŠ
|
Nábor 16.09.2018 Třída pro děti 7 – 10 let – Začátečníci | NE | 16:00-16:45 (45min) | Šimon Černý
#1013 Ne - 17:00 16.09.2018 Šimon Černý Litoměřice ZŠ Třída pro děti 11 – 14 let – Pokročilí | NE | 17:00-17:45 (45min) | Šimon Černý |
Ne - 17:00
|
Šimon Černý
|
Litoměřice ZŠ
|
Třída pro děti 11 – 14 let – Pokročilí | NE | 17:00-17:45 (45min) | Šimon Černý

Olomouc

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#997 Út-Čt - 17:30 25.09.2018 Tomáš Zitta Tělocvična Olomouc 25.9.2018-31.1.2019 P0/P1 | ÚT+ČT | 17:30/ 90 min | Tomáš Zitta |
Út-Čt - 17:30
|
Tomáš Zitta
|
Tělocvična Olomouc
|
25.9.2018-31.1.2019 P0/P1 | ÚT+ČT | 17:30/ 90 min | Tomáš Zitta
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1008 Po - 16:30 24.09.2018 martina horáková Olomouc Zemědělská škola Deti 6-8 let |
Po - 16:30
|
martina horáková
|
Olomouc Zemědělská škola
|
Deti 6-8 let
#1009 Po - 17:30 24.09.2018 martina horáková Olomouc Zemědělská škola Deti 9-11 let |
Po - 17:30
|
martina horáková
|
Olomouc Zemědělská škola
|
Deti 9-11 let

Ostrava

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#999 Út-Čt - 17:30 18.09.2018 Aleš Plaček Ostrava Začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min/ Aleš Plaček |
Út-Čt - 17:30
|
Aleš Plaček
|
Ostrava
|
Začátečníci | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min/ Aleš Plaček
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1001 Čt - 16:00 11.09.2018 Aleš Plaček Ostrava Děti 6-12let | ČT | 16:00| 60min | Aleš Plaček |
Čt - 16:00
|
Aleš Plaček
|
Ostrava
|
Děti 6-12let | ČT | 16:00| 60min | Aleš Plaček
#1000 Út - 16:00 11.09.2018 Aleš Plaček Ostrava Děti 6-12let | ÚT | 16:00| 60min | Aleš Plaček |
Út - 16:00
|
Aleš Plaček
|
Ostrava
|
Děti 6-12let | ÚT | 16:00| 60min | Aleš Plaček

praha 13

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#987 Po-St - 19:30 24.09.2018 Jan Kodeš Tělocvična Luka- Tiger Gym 24.9.2018-6.2.2019 Začátečníci P0/P1 | PO + ST 19:30 (90min) | Jan Kodeš |
Po-St - 19:30
|
Jan Kodeš
|
Tělocvična Luka- Tiger Gym
|
24.9.2018-6.2.2019 Začátečníci P0/P1 | PO + ST 19:30 (90min) | Jan Kodeš
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#988 Po-St - 18:00 24.09.2018 Jan Kodeš Tělocvična Luka- Tiger Gym 24.9.2018-6.2.2019 Středně pokročilíi P2/P3 | PO + ST |18:00 (90min) | Jan Kodeš |
Po-St - 18:00
|
Jan Kodeš
|
Tělocvična Luka- Tiger Gym
|
24.9.2018-6.2.2019 Středně pokročilíi P2/P3 | PO + ST |18:00 (90min) | Jan Kodeš
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#940 Po - 17:00 10.09.2018 Jan Kodeš Tělocvična Luka- Tiger Gym děti 8-11, pondělí 17:00, Kodeš |
Po - 17:00
|
Jan Kodeš
|
Tělocvična Luka- Tiger Gym
|
děti 8-11, pondělí 17:00, Kodeš

Praha 3

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#978 Po-St - 17:00 24.09.2018 František Hozlinger Tělocvična Lupáčova ZŠ ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2018- 6.2.2019 Začátečnícií P0/P1 | PO + ST | (90min)| Po 17:30+ Stř 17:00 / František Holzinger |
Po-St - 17:00
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Lupáčova ZŠ
|
ZAČÁTEČNÍCI 24.9.2018- 6.2.2019 Začátečnícií P0/P1 | PO + ST | (90min)| Po 17:30+ Stř 17:00 / František Holzinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#979 Po-St - 18:30 24.09.2018 František Hozlinger Tělocvična Lupáčova ZŠ 24.9.2018- 6.2.2019 Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | Po 18:30-20:00 )+ Stř 18:30-20:00 (90min)| František Holzinger |
Po-St - 18:30
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Lupáčova ZŠ
|
24.9.2018- 6.2.2019 Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | Po 18:30-20:00 )+ Stř 18:30-20:00 (90min)| František Holzinger
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#930 St - 16:00 10.09.2018 František Hozlinger Tělocvična Lupáčova ZŠ děti 10-13 let, středa 16:00/ Hozlinger |
St - 16:00
|
František Hozlinger
|
Tělocvična Lupáčova ZŠ
|
děti 10-13 let, středa 16:00/ Hozlinger

Praha 7

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#973 Út-Čt - 18:30 25.09.2018 Hugo Kysilka Tělocvična Holešovice Dělnická ZAČÁTEČNÍCI 25.9.2018- 7.2.2019 Začátečníci P0/P1 | ÚT +ČT 18:30 / 90min/ Hugo Kysilka |
Út-Čt - 18:30
|
Hugo Kysilka
|
Tělocvična Holešovice Dělnická
|
ZAČÁTEČNÍCI 25.9.2018- 7.2.2019 Začátečníci P0/P1 | ÚT +ČT 18:30 / 90min/ Hugo Kysilka
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#974 Út-Čt - 20:00 25.09.2018 Hugo Kysilka Tělocvična Holešovice Dělnická 25.9.2018- 7.2.2019 Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT 20:00 / 90min/ Hugo Kysilka |
Út-Čt - 20:00
|
Hugo Kysilka
|
Tělocvična Holešovice Dělnická
|
25.9.2018- 7.2.2019 Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT 20:00 / 90min/ Hugo Kysilka
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#931 Čt - 17:00 27.09.2018 Pavel Ditmar Tělocvična Holešovice Dělnická děti 9-11 let, čtvrtek, 17:00, Pavel Ditmar |
Čt - 17:00
|
Pavel Ditmar
|
Tělocvična Holešovice Dělnická
|
děti 9-11 let, čtvrtek, 17:00, Pavel Ditmar

Roudnice nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#941 Po-St - 20:00 01.10.2018 Michal Doležal Roudnice Tělocvična gymnázia začátečníci dospělí pondělí+středa 20:00-21:30 |
Po-St - 20:00
|
Michal Doležal
|
Roudnice Tělocvična gymnázia
|
začátečníci dospělí pondělí+středa 20:00-21:30
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#942 Po - 17:30 03.09.2018 Michal Doležal Roudnice Tělocvična gymnázia děti 6-10 let |
Po - 17:30
|
Michal Doležal
|
Roudnice Tělocvična gymnázia
|
děti 6-10 let
#943 St - 17:30 05.09.2018 Michal Doležal Roudnice Tělocvična gymnázia děti 11-14 let, středa 17:30 |
St - 17:30
|
Michal Doležal
|
Roudnice Tělocvična gymnázia
|
děti 11-14 let, středa 17:30

Říčany

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1005 Po-St - 20:00 24.09.2018 Ondřej Koštuřík Říčany ZŠ Masarykovo nám Začátečníci po+str 20:00 |
Po-St - 20:00
|
Ondřej Koštuřík
|
Říčany ZŠ Masarykovo nám
|
Začátečníci po+str 20:00
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1007 St - 17:00 26.09.2018 Ondřej Koštuřík Říany MŠ Landie Deti 10-13 let |
St - 17:00
|
Ondřej Koštuřík
|
Říany MŠ Landie
|
Deti 10-13 let
#1006 St - 16:00 26.09.2018 Ondřej Koštuřík Říany MŠ Landie Deti 7-9 let |
St - 16:00
|
Ondřej Koštuřík
|
Říany MŠ Landie
|
Deti 7-9 let

ústí n l

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#946 Po-St - 18:00 17.09.2018 Šimon Černý Ústí nad Labem UJEP Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 18:45-20:15, 18:00-19:30 | 90 min | Šimon Černý |
Po-St - 18:00
|
Šimon Černý
|
Ústí nad Labem UJEP
|
Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 18:45-20:15, 18:00-19:30 | 90 min | Šimon Černý
#1014 St - 17:00 19.09.2018 Šimon Černý Ústí nad Labem UJEP Třída pro děti 7 – 10 let – Začátečníci | ST | 17:00-17:45 (45min) | Šimon Černý |
St - 17:00
|
Šimon Černý
|
Ústí nad Labem UJEP
|
Třída pro děti 7 – 10 let – Začátečníci | ST | 17:00-17:45 (45min) | Šimon Černý
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#947 Po-St - 19:30 03.09.2018 Šimon Černý Ústí nad Labem UJEP Pokročilí P1/P2 | PO + ST | 20:15-21:45, 19:30-21:00 | 90 min | Šimon Černý |
Po-St - 19:30
|
Šimon Černý
|
Ústí nad Labem UJEP
|
Pokročilí P1/P2 | PO + ST | 20:15-21:45, 19:30-21:00 | 90 min | Šimon Černý
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1014 St - 17:00 19.09.2018 Šimon Černý Ústí nad Labem UJEP Třída pro děti 7 – 10 let – Začátečníci | ST | 17:00-17:45 (45min) | Šimon Černý |
St - 17:00
|
Šimon Černý
|
Ústí nad Labem UJEP
|
Třída pro děti 7 – 10 let – Začátečníci | ST | 17:00-17:45 (45min) | Šimon Černý

Benešov

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#995 Po-St - 20:00 17.09.2018 Martin Jirásek Benešov Sport a relax club 17.9.2018 - 30.1.2019 P0/P1/PO + ST/ 20:00 / 90 min/ Martin Jirásek |
Po-St - 20:00
|
Martin Jirásek
|
Benešov Sport a relax club
|
17.9.2018 - 30.1.2019 P0/P1/PO + ST/ 20:00 / 90 min/ Martin Jirásek
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#996 Po-St - 18:30 17.09.2018 Martin Jirásek Benešov Sport a relax club 17.9.2018 - 30.1.2019 P2/P3/PO + ST/ 18:30 / 90 min/ Martin Jirásek |
Po-St - 18:30
|
Martin Jirásek
|
Benešov Sport a relax club
|
17.9.2018 - 30.1.2019 P2/P3/PO + ST/ 18:30 / 90 min/ Martin Jirásek

Mělník

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1002 Po-St - 18:00 17.09.2018 Filip Timbaris Mělník ZŠ Jaroslava Seiferta Začátečníci 18-18h |
Po-St - 18:00
|
Filip Timbaris
|
Mělník ZŠ Jaroslava Seiferta
|
Začátečníci 18-18h
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1010 Pá - 16:00 19.09.2018 Josef Šedivý Mělník ZŠ Jaroslava Seiferta Děti | 16:00 – 18:00 | Josef Šedivý |
Pá - 16:00
|
Josef Šedivý
|
Mělník ZŠ Jaroslava Seiferta
|
Děti | 16:00 – 18:00 | Josef Šedivý

Praha 6

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#985 Po-St - 18:00 24.09.2018 Přemek Marek Tělocvična Dejvice FTVS 24.9.2018-6.2.2019 Začátečníci P0/P1 | PO + ST |18:00 (90min) | Přemek Marek |
Po-St - 18:00
|
Přemek Marek
|
Tělocvična Dejvice FTVS
|
24.9.2018-6.2.2019 Začátečníci P0/P1 | PO + ST |18:00 (90min) | Přemek Marek
Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#986 Po-St - 19:30 24.09.2018 Přemek Marek Tělocvična Dejvice FTVS POKROČILÍ Středně pokročilíi P3/P4 | PO + ST |19:30 (90min) | Přemek Marek |
Po-St - 19:30
|
Přemek Marek
|
Tělocvična Dejvice FTVS
|
POKROČILÍ Středně pokročilíi P3/P4 | PO + ST |19:30 (90min) | Přemek Marek

Šumperk

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#998 Po-St - 18:00 24.09.2018 Tomáš Zitta Šumperk tělocvična ZŠ 24. 9. 2018 – 30. 1. 2019 P0/P1 | PO - 18:00 | ST - 18:30 | 90 min | Tomáš Zitta |
Po-St - 18:00
|
Tomáš Zitta
|
Šumperk tělocvična ZŠ
|
24. 9. 2018 – 30. 1. 2019 P0/P1 | PO - 18:00 | ST - 18:30 | 90 min | Tomáš Zitta
#1011 Út-Čt - 17:30 25.09.2018 Jiří Nádvorník Šumperk tělocvična ZŠ Začátečníci 25.9.2018- 31.1.2019 začátečníci P1 / ÚT+ČT/17:30 / 90 min/ Jiří Nádvorník |
Út-Čt - 17:30
|
Jiří Nádvorník
|
Šumperk tělocvična ZŠ
|
Začátečníci 25.9.2018- 31.1.2019 začátečníci P1 / ÚT+ČT/17:30 / 90 min/ Jiří Nádvorník

Brandýs nad Labem

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#992 Út-Čt - 19:00 04.09.2018 David Kudrna Brandýs tělocvična FTA (nábory do třídy budou probíhat 4.9. a 6.9.2018) 4.9.2018-31.1.2019 Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 19:00 | David Kudrna |
Út-Čt - 19:00
|
David Kudrna
|
Brandýs tělocvična FTA
|
(nábory do třídy budou probíhat 4.9. a 6.9.2018) 4.9.2018-31.1.2019 Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 19:00 | David Kudrna

Domažlice

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#991 Út-Čt - 18:00 18.09.2018 Vaclav Bursik Domažlice ZŠ Msgre.B.Staška Nábor 18.9. a 20.9.2018 18.9.2018 – 31.1.2019 Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 18:00 | 90 min | Václav Buršík |
Út-Čt - 18:00
|
Vaclav Bursik
|
Domažlice ZŠ Msgre.B.Staška
|
Nábor 18.9. a 20.9.2018 18.9.2018 – 31.1.2019 Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 18:00 | 90 min | Václav Buršík

Havlíčkův Brod

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#994 Po-St - 18:00 10.09.2018 Tibor Tomášek Havlíčkův Brod Tělocvična 10. 9. 2018 – 30. 1. 2019 Začátečníci P1 | 18:00 | PO+ST | Tibor Tomášek |
Po-St - 18:00
|
Tibor Tomášek
|
Havlíčkův Brod Tělocvična
|
10. 9. 2018 – 30. 1. 2019 Začátečníci P1 | 18:00 | PO+ST | Tibor Tomášek

Jihlava

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#993 Út-Čt - 20:00 11.09.2018 Tibor Tomášek Tělocvična KM Jihlava 11. 9. 2018 – 31. 1. 2019 Začátečníci P1 | ÚT+ČT | 20:00 | 90 min/ Tibor Tomášek |
Út-Čt - 20:00
|
Tibor Tomášek
|
Tělocvična KM Jihlava
|
11. 9. 2018 – 31. 1. 2019 Začátečníci P1 | ÚT+ČT | 20:00 | 90 min/ Tibor Tomášek

Mladá Boleslav

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1003 Út-Čt - 18:30 18.09.2018 Filip Timbaris ZŠ Mladá Boleslav Tělocvična Začátečníci |
Út-Čt - 18:30
|
Filip Timbaris
|
ZŠ Mladá Boleslav Tělocvična
|
Začátečníci

Neratovice

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1015 Út-Čt - 19:30 20.09.2018 Jakub Drozd Neratovice- ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 19:30 | 90 min | Jakub Drozd |
Út-Čt - 19:30
|
Jakub Drozd
|
Neratovice- ZŠ Ing. M. Plesingera-Božinova
|
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 19:30 | 90 min | Jakub Drozd

Plzeň

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1004 Út-Čt - 18:00 02.10.2018 Ondřej Koštuřík Plzeň Koloseum Začátečníci ut+ct 18:00 |
Út-Čt - 18:00
|
Ondřej Koštuřík
|
Plzeň Koloseum
|
Začátečníci ut+ct 18:00

Trutnov

Id Dny v týdnu Tréninky startují Instruktor Místo Ostatní informace
#1020 Po-St - 18:00 07.01.2018 Tomáš Bečka Trutnov- Trifit gym Začátečníci | PO+ST | 18:00 | 60 min/ Tomáš Bečka |
Po-St - 18:00
|
Tomáš Bečka
|
Trutnov- Trifit gym
|
Začátečníci | PO+ST | 18:00 | 60 min/ Tomáš Bečka